Lot 521
Lotti van de Gaag (1923-1999)

Zonder titel (2)

beide gesigneerd en gedateerd resp. 'Lotti 1988' en 'Lotti 1983' (linksonder)

gemengde techniek op papier (2), 17,5x22,5 cm (met lijst 33,5x43,5 cm) en 13x24,5 cm (met lijst 28,5x40 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325