Lot 513
Corneille (1922-2010)

kleurenzeefdruk vrouw met bloem, met potlood gesigneerd en gedateerd 'Corneille '93' (rechtsonder) en genummerd 183/200.

75x54 (met lijst: 115x90 cm).

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200