Lot 520
Anton Rooskens (1906 – 1976)

Figuur met vogel

gesigneerd met potlood en gedateerd 'Rooskens 73' (linksonder)

kleurendruk, genummerd 46/100, 62x44 cm (met lijst: 91,5x71,5 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140