Lot 508
Tentoonstellingsposter - David Hockney

Artcurial (1979)

gesigneerd met potlood 'david hockney' (rechtsonder)

offsetlitho in kleur op papier, zonder lijst, bladmaat: 76x53 cm

Gedrukt in 1979 door Mourlot, Paris.

Conditie: scheur van ca. 5 cm aan de bovenkant.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100