Lot 518
Lucebert (1924-1994)

gesigneerd en gedateerd 'Lucebert '48' (rechtsonder)

potlood op papier, 27x21 cm (52x45 cm)

Conditie: papier verkleurd en licht vlekkerig, zwarte stippen op het blad.

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260