Lot 169
Lilly Eversdijk-Smulders (1903-1994)

Egyptisch dorpje

rechtsonder get. en gedateerd 'Sehèl' 1951; in dorso naam van de schilderes en adres: Vondelstraat Amsterdam, tevens annotatie 'picture of the Nubian island 'Seheil', in the Nile near Assuan'

olieverf op doek, 40x60 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120