Lot 570
Karel Appel (1921-2006)

Abstracte compositie

gesigneerd met potlood en gedateerd 'CK. Appel '59' (rechtsonder)

kleurenlitho, genummerd 16/125, 53x66 cm

Conditie: het papier vergeeld, het blad niet zuurvrij ingelijst en in lijst zonder glas, aan de linker bovenrand een beschadiging (zie foto's), enkele krassen en vlekjes.

€ 200,00
€ 300,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400