Lot 569
Aat Verhoog (1933)

Hoera

gesigneerd en gedateerd 'Aat Verhoog '67' (rechtsonder)

tempera/olieverf op doek, zonder lijst, 70x79 cm

Conditie: oppervlakte vervuild, met enkele kleine deukjes en vlekjes, langs de randen lichte beschadigingen en handling traces.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 200