Lot 179
Quirijn van Tiel (1900-1967)

Compositie met paarden

rechtsonder get. en gedateerd '54

olieverf op doek, 98x93 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800