Lot 33
Beschikbaar in aftersales
Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864)

Bij de kunsthandelaar

rechtsonder get. en gedateerd '62

olieverf op paneel, 18,5x15,5 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500