Lot 82
Eudore Misonne (1891-1968)

Gezicht op Antwerpen

gedateerd '17 11 34' (rechtsboven)

aquarel en pen op papier, 32x48 cm (met lijst: 52x68 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160