Lot 90
Adrianus Miolée (1879-1961)

Gezicht op Scheveningen

gesigneerd met initialen 'AM' en onduidelijk gedateerd (rechtsonder)

aquarel, potlood en kleurpotlood, 24x30,5 cm (met lijst: 38x45 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80