Lot 30
Hollandse School (19e eeuw naar een ouder voorbeeld)

Portret van Koning-Stadhouder Willem III

olieverf op doek, 84x66 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400