Lot 31
December veiling 2014
Hollandse School (eind 18e eeuw)

Vrouwen met haas en gevogelte in een nis

rechtsonder onduidelijk get. en gedateerd 1777

olieverf op doek, 37,5x30 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900