Lot 17
Hendrik Gerrit ten Cate (1803-1856)

Brandende molen bij nacht

linksonder get. Te dateren rond 1835

olieverf op paneel, 21,5x28 cm

Vergelijk dit werk met 'Nächtliche holländische Landschaft mit brennender Windmühle' (gedateerd 1835), verkocht bij veiling Neumeister, München, 6 december 2006, lot 623.

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600