Lot 48
Chris Lebeau (1878-1945) (2x)

Nautilus schelp; Schelpen

beide gesigneerd en gedateerd in de druk, 1 gesigneerd in potlood 'chris Lebeau' (rechtsonder)

beide litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 20,5x29 cm tot 32x26 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100