Lot 46
Chris Lebeau (1878-1945)

Enny Vrede

gesigneerd, getiteld en gedateerd in de druk

houtsnede, zonder lijst, 30,5x22,5 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90