Lot 45
Chris Lebeau (1878-1945)

Mijne lieve moeder

gesigneerd, gedateerd en getiteld in de druk en gesigneerd, gedateerd en geannoteerd in potlood

litho, zonder lijst, 17,5x17,5 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50