Lot 42
Edzard Koning (1869-1954) (6x)

De boschhut; Schemering; October; Waterlelies II; Middagrust; Het meisje met de hark

alle gesigneerd in de druk, alle gesigneerd en getiteld met potlood

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 17,5x28,5 cm tot 35x49 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300