Lot 41
Willem Minderman (1910-1985) (2x) en Simon Moulijn (1866-1948) (2x)

Wilde planten; Wilde planten en kasteel; Vijver in bosch; Jongen in park

alle gesigneerd en gedateerd in de druk, waarvan sommigen gesigneerd en getiteld in potlood

2 ets, 2 litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 19,5x29,5 cm tot 32x39,5 cm

Provenance: waarvan twee aangekocht bij Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch.

Conditie: een met vlekken (mogelijk lijmvlekken) op de passepartout, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100