Lot 40
Jan Lodeizen (1892-1980) (4x)

Golfbrekers te Scheveningen; Berken in bos; Boeken; Boom

één gesigneerd met initialen en gedateerd in de druk (linksonder) en een gesigneerd met potlood 'J Lodeizen' (linksonder)

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 19x15 cm tot 25x25 cm

Conditie: een enigszins vergeeld, verder goed

€ 120,00
€ 160,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60