Lot 39
Carel Adolph Lion Cachet (1864-1945) en Anton Molkenboer (1872-1960)

Kalenderblad februari 1899; Die Walkure

een gesigneerd in de druk

beide litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 29,5x21 cm tot 31x24 cm

Conditie: met enkele vetvlekken en een met deels afgescheurde bovenrand

€ 60,00
€ 80,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30