Lot 38
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) (4x)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd in de druk en sommigen gesigneerd in potlood

alle litho, diverse afmetingen van circa 26x20 cm tot 34,5x26,5 cm

Conditie: 1 litho met waterschade, verder goed

€ 60,00
€ 80,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40