Lot 37
Hendricus (Henricus) Jansen (1867-1921) (7x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommigen gesigneerd in de druk

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 29,5x22 cm tot 39x26,5 cm

Conditie: 1 litho met waterschade, verder goed

€ 150,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120