Lot 36
Willem van Leusden (1886-1974), Tjitske Geertruida Maria van Hettinga Tromp (1872-1962) (3x), Theo Hekker (1880-1959)

Diverse stillevens

waarvan de meesten gesigneerd in de druk, waarvan de meesten gesigneerd en gedateerd in potlood

2 litho en 1 ets, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 20x24 cm tot 32x50 cm

€ 60,00
€ 80,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200