Lot 35
Bertha van Hasselt (1878-1932) (3x)

H.P. Bremmer; Minka. Hond; Weg met bomen en mensen

alle gesigneerd met initialen en gedateerd in de druk en twee gesigneerd in potlood ‘B. van Hasselt.’ (rechtsonder)

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 20x15,5 cm tot 27,5x37,5 cm

€ 60,00
€ 80,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80