Lot 33
Antoine Vollon (1833-1900), Carle Vernet (1758-1836), Léger, Alphonse Legros (1837-1911), Auguste Lepère (1849-1918), Maximilien Luce (1858-1941), Jules Michelin (1815-1870) en Léon Jean-Baptiste Sabatier (c.1827-1887) (8x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommigen gesigneerd in de druk en één gesigneerd in potlood ‘A. Legros’

4x ets, 4x litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 19x14 cm tot 26,5x39 cm

Provenance: waarvan een met aankoopbewijs Kunsthandel Borzo ’s-Hertogenbosch.

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160