Lot 32
Paul Gavarni (1804-1866) (5x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommigen gedateerd in de druk

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 20x16,5 cm tot 30x19,5 cm

€ 50,00
€ 70,00

Startbod: € 30