Lot 31
Maxime Lalanne (1827-1886) (8x)

Stadsgezichten en landschappen, waaronder Parijs en Zaandam

alle gesigneerd in de druk, waarvan sommigen geannoteerd en gedateerd in de druk

alle ets, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 12x20 cm tot 21,5x31 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220