Lot 30
Diverse kunstenaars (19e eeuw) waaronder Alexandre Jules Monthélier (1804-1883) (2x), Isadore Justin Séverin Baron Taylor (1789-1879) (3x), Theophile en Charles Villemin (actief: 1835-1849)

Diverse voorstellingen

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 24x9 cm tot 31,5x39,5 cm

€ 80,00
€ 120,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80