Lot 29
Diverse kunstenaars (19e eeuw) waaronder Louis Jules Frédéric Villeneuve (1796-1842), M.M. Jorand en A. Joron (6x)

Diverse voorstellingen

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van circa 26x19,5 cm tot 29x41 cm

Conditie: sommigen enigszins vergeeld, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70