Lot 27
Théodule Auguste Ribot (1823-1891) (6x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommigen gesigneerd in de druk

alle ets, zonder lijst, diverse afmetingen van ongeveer 23x17,5 cm

€ 80,00
€ 120,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40