Lot 26
Auguste Raffet (1804-1860) (6x)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd in de druk

alle litho, zonder lijst, diverse afmetingen van ongeveer 17,5x22 cm tot 27,5x34 cm

€ 80,00
€ 120,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50