Lot 23
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)

Gezicht op een gracht

gesigneerd 'W.G.F. Jansen' (linksonder)

aquarel, 43x63,5 cm (met lijst: 60x80 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600