Lot 19
Nel Kuyt (werkzame periode: 1936-1960) (3x)

Familieportretten

alle gesigneerd en gedateerd

alle olieverf op doek, diverse afmetingen van circa 38,5x28,5 cm (met lijst: 53x43 cm) tot 49,5x39,5 cm (met lijst: 66x56 cm)

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 50