Lot 40
Friedrich Jentzen (1815-1901)

Moezel landschap in de buurt van Moselkern

linksonder get. en gedateerd 1877

olieverf op doek, geplakt op board, 64x94 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475