Lot 512
Indonesian Art Sale Online |19 November 2020
Herman Fraenkel (20ste eeuw)

Een Indonesisch sawah-landschap

gesigneerd 'Herm. Fraenkel. ' (rechtsonder)

olieverf op board, 39x47 cm

Startbod: € 500