Lot 13
Constant Artz (1870-1951)

De waterkant met molen

gesigneerd 'constant Artz' (linksonder)

aquarel, 26x36 cm (met lijst: 44x54,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200