Lot 12
Herman Bogman (jr.) (1890-1975)

Stilleven met bloemen in vaas

gesigneerd 'Herman Bogman' (linksonder)

aquarel, 45,5x33 cm (met lijst: 65x51,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120