Lot 11
Ype Wenning (1879-1959)

Dorpsgezicht met een kerk

gesigneerd 'ype wenning' (rechtssonder)

olieverf op doek op paneel, 14,5x21,5 cm (met lijst: 44x50,5 cm)

Conditie: craquelures in de witte pigmenten, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90