Lot 10
Antoon van Welie (1866-1956)

Smart

gesigneerd en gedateerd in de druk 'Ant. v Welie/ft 1895' en gesigneerd, gedateerd en geannoteerd met potlood 'Aan mijn Vriend G. R van der Lans/Antoon van Welie/Antwerpen 5 Sept. 1899' (linksonder) en getiteld 'Smart' (middenonder)

litho, 45,5x30 cm (met lijst: 53,5x38 cm)

Conditie: vergeeld en papier beschadigd

€ 50,00
€ 70,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120