Lot 8
Hollandse School (19e eeuw) (2x)

Een winterlandschap met schaatsers op een bevroren rivier; Een zomers rivierlandschap met een molen

één gesigneerd 'J.L.' (linksonder)

beide olieverf op paneel, beide 12x15 cm (met lijst: 19x22,5 cm)

Conditie: beide met oppervlaktevuil; een met enkele barsten (boven)

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300