Lot 7
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

Huizen aan de gracht

gesigneerd 'BABONGERS' (rechtsonder)

aquarel en zwart krijt op papier, zonder lijst, 63,5x49,5 cm

Conditie: papier beschadigd, papierverlies op diverse plekken

€ 80,00
€ 120,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50