Lot 6
Hollandse School (19e eeuw)

Een stilleven van een dode distelvink en een vlieg

gesigneerd en gedateerd '1889' (linksboven)

olieverf op paneel, 17x13 cm (met lijst: 21x17,5cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600