Lot 5
Joop Kropff (1892-1979)

Straatje met brug

gesigneerd 'joop kropff' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 12,5x20,5 cm (met lijst: 27x35 cm)

€ 50,00
€ 70,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100