Lot 3
Hollandse School (19e eeuw)

Het oversteken van de rivier

draagt signatuur 'BCK' in potlood (linksonder)

aquarel, 10x14 cm (met lijst: 33,5x36,5 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60