Lot 2
Simon van den Berg (1812-1891)

Berglandschap met koeien

gesigneerd ’S vd Berg f’ (rechtsonder)

aquarel, 9x14,5 cm (met lijst: 32x36,5 cm)

Conditie: linker onderhoek missende

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160