Lot 9
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)

Aangemeerde boten bij de Grote Kerk te Dordrecht

rechtsonder get. en gedateerd '23

olieverf op doek, 70x50 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700