Lot 49
Piet de Regt (1877-1960)

Broekslootkade met bloesem

gesigneerd 'P de Regt.' (linksonder)

olieverf op doek op paneel, 28x38 cm (met lijst: 43x53,5 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, een kras in de verflaag (middenboven), verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80