Lot 1
Evert Moll (1878-1955)

Een zonnige middag in een dorp

gesigneerd ‘Evert Moll’ (linksonder)

aquarel en zwart krijt op papier, 14x19 cm (met lijst: 33,5x37,5 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220